روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد: سیستم قضایی آمریکا، جمهوری اسلامی ایران را به پرداخت ده میلیارد دلار غرامت بابت حمله به منافع و قتل اتباع آمریکایی در لبنان، عربستان و عراق محکوم کرد.

 وال استریت ژورنال نوشت: طبق قانون ضدتروریسم (مصوب2002) خزانه داری آمریکا می تواند اموال آزادشده جمهوری اسلامی ایران پس از اجرایی شدن توافق وین را به عنوان غرامت مصادره کند و در اختیار بازماندگان قربانیان حملات تروریستی قرار دهد.

http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=1963007

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۲۷:۳۷.۹ ۳.۴ ۳۵.۱۴۵ ۵۱.۹۳۴ ۱۴  جواد آباد، تهران
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۲۱:۰۶.۲ ۱.۳ ۳۵.۱۳۱ ۵۱.۹۵۲ ۱۰  ایوانكی، سمنان
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۱۹:۵۰.۲ ۱.۷ ۳۵.۱۳۷ ۵۱.۸۸۸ ۹  جواد آباد، تهران
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۱۸:۵۱.۵ ۱.۵ ۳۵.۱۴۱ ۵۱.۹۳۹ ۱۶  جواد آباد، تهران
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۱۲:۱۴.۲ ۴.۱ ۳۵.۱۶۵ ۵۱.۸۵۹ ۱۳  جواد آباد، تهران *
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۲۳:۱۱:۴۸.۹ ۳.۱ ۳۵.۱۴۶ ۵۱.۹۱۳ ۱۶  جواد آباد، تهران
براساس اعلام سایت مرکز لرزه نگاری کشور زلزله هایی با شدتهای 3 و 4 ریشتری در ساعتهای فوق در تهران روی داده
لینک سایت


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 با بگیر و ببند نه فریاد حزب‌الهی‌ها ساکت می‌شود و نه توافق وین خوب!

به حکم شورای تامین استانداری اصفهان دو تن از فعالان فرهنگی اصفهان، طلبه ولایی مهدی امینی (فرزند شهید) از منزل شهید به شماره حکم ۹۴/۴۵۵/۳۸۳۹۶ دستگیر شده و بدون این که خانواده های آن ها را در جریان بگذارند به نقطه ی نامعلومی انتقال می یابند.

رجانیوز: در آستانه تشییع شهدای استقامت، تنها دغدغه شورای تأمین استان اصفهان، خفه کردن صدای استکبار ستیزی و مقابله با نشر شعار مرگ بر آمریکا بود؛ بطوریکه منزل شهیدی که چند شبانه روز است سربندهای "مرگ بر آمریکا" و تصاویر رهبر انقلاب و بیرق های استکبارستیزی در آن تهیه میشد محل دستگیری فرزند شهید، طلبه ولایی مهدی امینی شد.

تهیه سربند ها و بیرق های «مرگ بر آمریکا» برای تشییع شهدای امروز اصفهان از جمله فعالیت ایشان برای مراسم تشییع بوده است. شعاری که این روزها در این دولت جرم است و باید برای جلوگیری از این جرم به خانه شهید تعرض نمود!! در همین راستا ظهر طلبه دانشجو محسن ربانی در خیابان دستگیر شد! و در راستای جمع آوری پلاکاردهای استکبارستیزی به چند کانون فرهنگی اصفهان از جمله کانون جواد الائمه تعرض گردید!!ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


ماجرا از برنامه آدینه روز فرزاد حسنی در رادیو جوان آغاز شد، وقتی در گفت و گوی ساده و صمیمی بهنوش بختیاری با مردم به مساله ای اشاره شد که یک بندش همان مرزبندی برخی ها مبنی بر عدم همراهی با جشن بزرگ هسته ای بود! در این برنامه از دهان این بانوی بازیگر درآمد و از آینده اش گفت و آن جا که به آرزویش مبنی بر ادامه تحصیل رسید، ادامه داد: "دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد! " همین چند کلمه مختصر در قالب یک جمله کافی بود تا روزنامه ای اصلاح طلب که در مقالات و چارچوب های پُر مدعایش دم از عدالت اجتماعی و فضای شفاف نقادانه می زند، شمشیر را از رو بسته و ماهیت حقیقی خود را در بی ثباتی اخلاق عیان کند. آن جا که با به کار بردن الفاظی ناشایست به گفته های بهنوش بختیاری پاسخ داد و عباراتی ناشایست به کار برد که نه تنها خلاف عرف و شان و فرهنگ و دین اسلامی و ایرانی ماست، بلکه در هر فرهنگ و آئینی هم مورد نکوهش قرار خواهد گرفت، چرا که استفاده از کلماتی سخیف چون " دلقک" نشان از نمایی کاملا مغایر با اخلاق رسانه ای را نمایان خواهد ساخت. این روزنامه نه تنها به این بازیگر بلکه به طیف های مختلف جامعه و افراد شاغل و کسبه بازار که با همه وجود در راه کسب حلال و پیشبرد بخشی از چرخه کشور فعالیت می کنند، در قالب مطلب خود توهین کرد و این نوشته، کله پز سر کوچه تا سلمونی محل را در بر گرفته است! این روزنامه اصلاح طلب طی یادداشتی در تاریخ دوشنبه ۱۲/۵/۹۴ با عنوان "واسه نونه واسه نونه" نوشت: "بهنوش بختیاری یک بازیگر طنز و شومن است و اندازه‌ همان سلمونی یا بقال می ‌توان روی نظرش حساب کرد و بس."

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


جوان آنلاین- بی‌بی‌سی فارسی در یکی از بخشهای خبری خود ضمن تعجب از اعلام زودهنگام هاشمی برای ورود به گود انتخابات خبرگان از قول وی، اظهار امیدواری كرد كه سیدحسن خمینی نیز وارد این انتخابات شود.
بی‌بی‌سی علت اعلام زودهنگام ورود هاشمی را نگرانی از تندروی‌ها و برای جلو‌گیری از ورود تندروها دانسته است. اینكه تندروهای مدنظر هاشمی و بی‌بی‌‌سی مشترك هستند، از نكات جالب گزارش و خبر بی‌بی‌سی است. بی‌بی‌سی معتقد است برای جلوگیری از ورود تندروهایی چون محمد یزدی باید هاشمی وارد میدان شود. بی‌بی‌سی می‌گوید: «محمد یزدی از تندترین‌ها است و اگر با همین ریل جلو بیاید مجلس بعدی هم تند خواهد بود و نمی‌تواند رهبر مطمئنی! را انتخاب كند.»
خدا روح امام را با اولیاءالله محشور كند كه فرمود اگر دشمن به شما اقبال داشت در خود شك كنید.
چه شده است كه آقای هاشمی بعد از 50 سال مبارزه برای اسلام مورد طمع روباه پیر است. ان‌شاءالله كه جنگ روانی برای اختلاف است.

خبر مرتبط:

آیا برای اظهار نظر در موضوع هسته ای داشتن شناسنامه انگلیسی لازم است؟

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :تسنیم-در شرایطی که وزارت ارشاد برای رسانه های داخل خط و خطوط و حد و مرز تعیین می کند و در بخشنامه به صراحتا حتی نوع چینش خبر را نیز دستور می دهد، مسیر را برای فعالیت رسانه ضدانقلاب بی بی سی فراهم کرده است تا شبکه سلطنتی انگلیس فتنه انگیزی گسترده ای در ایران را رقم بزند.

روز گذشته منابع خبری از لغو تعلیق مجوز فعالیت شبکه انگلیسی بی‌بی‌سی در ایران خبر دادند. مجوز فعالیت بی‌بی‌سی رسانه وابسته به دستگاه‌های امنیتی رژیم سلطنتی انگلیس که از سال‌ها پیش به دلیل اقدامات ضدامنیتی در ایران تعلیق شده بود، اخیراً با تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی دوباره فعال شد.

نوش‌آبادی، سخنگوی وزارت ارشاد دولت یازدهم در گفت‌وگو با تسنیم با تایید این خبر گفت: مجوز فعالیت بی‌بی‌سی برای تهیه گزارش صادر شده است. وی افزود: صدور این مجوز با هماهنگی نیروهای انتظامی و مراکز اطلاعاتی و امنیتی انجام شده است. سخنگوی وزارت ارشاد گفت: یک گروه از خبرنگاران هلندی‌الاصل که برای بی‌بی‌سی کار می‌کنند هم قرار است بزودی برای تهیه اخبار و گزارش وارد ایران شوند.

البته اندکی پس از انتشار این خبر، نوش‌آبادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران این خبر را اصلاح کرد و گفت: «متأسفانه خبر نادرست منتشر شده و قرار است بی‌بی‌سی یک هفته با رعایت تعهدات لازم، جوانب و حفظ حرمت کار خبری از مسائل هسته‌ای گزارشی تهیه کند.»

وی افزود: دفتر بی‌بی‌سی در ایران از مدت‌ها قبل تعلیق بوده و همچنان هم مجوزی ندارد و تعلیق است و تنها برای یک هفته فعالیت خواهد کرد.

اما انتشار خبر لغو موقت تعلیق مجوز بی‌بی‌سی در ایران در حالی است که در ایران دیپلمات‌های حسن روحانی خود را برای پذیرایی از وزیر خارجه انگلیس آماده می‌کنند! سفری که می‌تواند بازگشایی سفارت انگلیس در تهران را که با روی کار آمدن دولت حسن روحانی مطرح شد، تسریع کند.

شنیده شده است روحانی درباره بازگشایی سفارت انگلیس در ایران با کامرون مکالماتی داشته است.

خبرگزاری صدا و سیما اخیرا گزارشی را از روزنامه العرب ترجمه و منتشر کرد که نشان می‌دهد پالس‌هایی میان دولت روحانی و انگلیسی‌ها در منطقه نیز دریافت شده است. روزنامه العرب با اشاره به اینکه نحوه تعامل ایران و انگلیس با بحران‌های منطقه و جهان اختلافات ریشه‌ای دارد، نوشت: انگلیس در حال فراهم کردن مقدمات از سرگیری روابط دیپلماتیک با ایران است.

  ظاهرا از نظر دولت یازدهم که رییس آن صحبت از داشتن شناسنامه برای اظهار نظر درباره مسائل جاری کشور می کند، برای این کار داشتن شناسنامه کافی نیست بلکه داشتن شناسنامه انگلیسی لازم است.

دولت در جنگ رسانه ای جاری در خصوص توافق هسته ای بین رسانه های داخلی و خارجی، سنگ را بسته و سگ را رها کرده است.

خبر مرتبط:

استقبال بی‌بی‌سی از ورود هاشمی و سیدحسن خمینی به مجلس خبرگان!


 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


لینک دانلود کلیپ صوتی کد خدای عالم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


گفت: مگر قرار نبود توافق سازمان انرژی اتمی ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی محرمانه باقی بماند و جزئیات آن فاش نشود؟
گفتم: این قید با صراحت از سوی آقای دکتر صالحی و آمانو مطرح و بر آن تاکید شده بود.
گفت: پس چرا آمانو، دبیرکل آژانس از سوی مجلس سنا احضار شده است تا مفاد این توافق را که به «نقشه راه» معروف است برای سناتورهای آمریکایی فاش کرده و تشریح کند؟!
گفتم: خب! از اول هم معلوم بود که آژانس قابل اعتماد نیست و نه فقط همراه حریف بلکه نقش برده آمریکا را برعهده دارد.
گفت: ولی آمانو با صراحت قول داده بود که متن و تمامی جزئیات این سند محرمانه باقی بماند!
گفتم: از دروغگویی پرسیدند آیا در تمام عمر خود یک حرف راست زده‌ای؟ گفت؛ از شما چه پنهان که اگر بگویم آری، یک دروغ دیگر گفته‌ام!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بهنوش بختیاری، بازیگر کمدی سینما و تلویزیون در برنامه رادیویی جمعه که از شبکه جوان پخش می شد در پاسخ به سوالی درباره آرزوهایش، گفت: «دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد!»

اما همین اظهارنظر بختیاری کافی بود تا روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد شدیدترین هجمه را علیه وی به راه بیاندازد و وی را هنرمندی «نان به نرخ روز خور» معرفی کند.

این روزنامه اصلاح طلب در مطلبی با عنوان «واسه نونه واسه نونه» نوشت: بهنوش بختیاری یک بازیگر طنز و شومن است و اندازه‌ همان سلمونی یا بقال می‌توان روی نظرش حساب کرد و بس.

آفتاب یزد همچنین مدعی شد: بهنوش بختیاری چون نیازمند حضور در صداوسیماست چنین حرف مضحکی زده، حتما به اندازه‌ افراد عادی هم نظرش ارزش ندارد.

در زیر متن تمسخر آمیز و توهین آمیز آفتاب را با عنوان "واسه نونه واسه نونه" نسبت به بهنوش بختیاری می خوانید: 

"این استفاده از چهره یک «زن» بازیگر طنز آن هم بهنوش بختیاری، بسیار هوشمندانه بود، تبریک به دلواپسان هسته ای. دیروز دیدم که به نقل از او در رادیو نوشته‌اند: «دوست دارم جامعه شناسی بخوانم تا مثلا بعد از توافق هسته‌ای سریع ذوق زده نشوم و به عواقب و آینده آن فکرکنم، مثلا درباره اینکه بعد از ترکمنچای چه اتفاقی افتاد!»همین چند روز پیش در گروهی به یکی از دوستان بارها مثال ‫شجریان‬ را زدم و گفتم که استفاده از یک خواننده مثل او در سیاست غلط است و حمایت‌های او هم نباید مورد توجه قرار می‌گرفت. فقط این را در مورد دلواپسان نمی‌گویم، برای همه همین نظر را داریم. اشتباه اشتباه است. اما این که دلواپسان به جای کفن پوشی برای این چیزی که خیانت می‌خوانند، به سراغ امثال بهنوش بختیاری می‌روند هم مسخره است و هم قابل تحسین و نشان از پیشرفت دارد البته توهین کلا غلط است، اما او یک بازیگر طنز و شومن است و اندازه‌ همان سلمونی یا بقال می‌توان روی نظرش حساب کرد و بس، ضمن این که چون نیازمند حضور در صداوسیماست و چنین حرف مضحکی زده، حتما به اندازه‌ افراد عادی هم نظرش ارزش ندارد، فقط نشانه‌ سوءاستفاده‌ دلواپسان از چهره‌هاست. سوءاستفاده کلا غلط است، چه گدایی که از بچه‌اش برای مظلوم نمایی سوءاستفاده می‌کند، چه دلواپسی که از چهره‌ یک زن بازیگر طنز سوءاستفاده می‌کند. اما اگر واقعا در فضای آزاد نظر مزخرفی اینچنینی می‌داد، خب می‌گفتیم که بی‌سواد است و از توافقی در این سطح اهمیت، فهمی ندارد و این طبیعی می‌توانست باشد. یکی گفت که اصلا نظر ‫بهنوش‌بختیاری‬ به اندازه‌ بهاره رهنما و رخشان بنی اعتماد! گفتم: به آن اندازه هم ارزش ندارد، حتی اگر کاملا مستقل باشد. چون حداکثر این است که نظر بهنوش بختیاری از منافعش در صداوسیما نمی‌کاهد اما نظر امثال بهاره رهنما و رخشان بنی اعتماد در حمایت از جریان اصلاحات حتما برایشان هزینه‌هایی دارد.به هر حال هر کسی حرفش به اندازه‌ خودش ارزش دارد، دلقک به اندازه‌ خودش… اما مضحک آنجاست که دلواپسانی حرف علی اکبرصالحی‬ و جواد ‏ظریف‬ را هم قبول ندارند."

لینک دانلود صحبتهای بهنوش بختیاری در ادامه مطلب

 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


بعد از حادثه دردناک رخ داده در فرودگاه جده، این بار نوبت ماموران پلیس فرودگاه ترکیه رسید که در مواجهه با مسافران ایرانی، برخورد زننده نشان داده و نگرانی‌هایی را پدید آورند!

طی روزهای گذشته، در یکی از پروازهای هواپیمایی پگاسوس که به مقصد استانبول در حرکت بوده است، مسافران ایرانی شاهد برخورد زننده ماموران هواپیمایی بوده‌اند؛ به گونه ای که سه تن از بانوان ایرانی را پس از ضرب و شتم و بی احترامی بازداشت نموده‌اند.

همسر یکی از این بانوان ماجرای رخ داده را اینگونه برای «تابناک» تشریح می‌کند:

پرواز شماره ۵۱۳ هواپیمایی پگاسوس از فرودگاه امام به مقصد فرودگاه استانبول با حدود ۸ ساعت تاخیر پرواز کرد. قبل از پرواز، مسافرانی که پرواز های کانکشن به کشور های دیگر داشتند می‌دانستند که پرواز بعدی خود را از دست داده‌اند و از نماینده شرکت هوایی مزبور درخواست کردند که اجازه دهند تاخیری که با از دست دادن پرواز بعدی باید در استانبول باشند را در تهران بگذرانند ولی با اطمینان خاطر از سمت این مسئول مبنی بر اینکه حتما با پرواز جایگزین به مقصد نهایی فرستاده خواهند شد، تصمیم می‌گیرند که سوار هواپیما شوند.

در فرودگاه استانبول مسافرانی که مقصد بعدیشان شهر اسلو بوده متوجه می‌شوند که باید ۳ روز منتظر پرواز بعدی باشند. مسافران از شرکت هواپیمایی می‌خواهند که با پرواز دیگر و زودتر حرکت کنند. صحبت ها بالا می‌گیرد و کارمند شرکت پگاسوس بی احترامی و پرخاش می‌کند که این بی احترامی‌ها با اعتراض مسافران همراه می‌شود و چند نفر از مسافران برای ثبت و ارائه این حرکت به مسولان بالاتر، شروع به فیلم برداری می‌کنند.


با دیدن این صحنه، کارمندان پگاسوس، پلیس فرودگاه را در جریان می‌گذراند و پلیس فرودگاه بدون لباس پلیس و نشان دادن مدارک اقدام به در گیری با مسافران می‌کنند. در این میان یک دختر نروژی-ایرانی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند و به صورت وی سیلی می‌زنند. آنها ۳ نفر از مسافران که خانم‌هایی جوان بودند را بدون در نظر گرفتن محجبه بودن آنها و رعایت اصول اسلامی بازداشت می‌کنند و علاوه بر آن، به زور تلفن های همراه این دختران را گرفته و تمام فیلم‌های گرفته را پاک می‌کنند.

پس از چندین ساعت بدون آب و غذا در حالی که حال یکی از این دختران خوب نبود آنها را با بی احترامی‌های مختلف لفظی و فیزیکی توسط ماشین های حمل مجرمان به بازداشتگاه پلیس در فرودگاه منتقل می‌کنند تا در بازداشتگاه هم بدون رعایت اصول اسلامی از این دختران انگشت نگاری و عکس برداری صورت گیرد. در این بین پلیس و کارمندان شرکت هوائی پگاسوس حاضر در محل از مسخره کردن و خندیدن به این سه دختر تنها که اشک از چشمانشان جاری بود فروگذار نبودند.

در پاسی از شب با تغییر شیفت پلیس و حضور یک مترجم کمی آرامش به فضا باز می‌گردد و پلیس از تمام اتفاقات، عذر خواهی می‌کند، اما صبح روز بعد باز رفتار بی‌رحمانه پلیس با دست بند زدن و اعزام این بانوان به مرکز پزشکی جهت آزمایش خون و بازرسی بدنی ادامه می‌یابد. پس از انتقال از مرکز پزشکی به پلیس اتباع خارجی رفتارهای ناشایست، استفاده از الفاظ رکیک و برخورد فیزیکی شدت می‌گیرد. تا جائی که نماینده کنسول‌گری ایران در استانبول در محل حضور پیدا می کند و این اولین باری است که این دختران کمی احساس آرامش می‌کنند.

در این میان به زور تعهدی از آنها گرفته می‌شود و با پیگیری‌ها و همکاری‌های کنسول‌گری ایران و نروژ این سه دختر بدون معرفی به دادگاه دیپورت می‌شوند و در این میان شرکت پگاسوس نیز پرواز آنها تا اسلو را از عهده خود خارج کرده و هیچ مسولیتی به عهده نگرفته است.

لینک خبر کامل در تابناک

https://www.tabnak.ir/fa/news/521959/%D9%87%D8%AA%DA%A9-%D8%AD%D8%B1%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87

واقعا از دولت محترم متشکریم که اعتبار پاسبورت ایرانی را بصورت عینی و ملموس باز گرداند و عزت ایرانی را در جهان دو چندان کرد. این هم شاید از نتایج توافقنامه و رفع تحریم هاست!!!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
( کل صفحات : 2 )    1   2   
حقوق هسته ای
همه با هم یکصدا در مقابل زیاده خواهی دشمن
درباره وبلاگ

اصولی که بایست در توافقنامه هسته ای رعایت می شد
اصل یک: تمام تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یک‌جا و هم‌زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو (نه تعلیق) شود.
اصل دوم : دستاوردهای هسته‌ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.
اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت‌های علمی و فنی در امور هسته‌ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوطه وجود نداشته باشد.
اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.
اصل پنجم : هیچ‌گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.
اصل ششم: توافق هسته‌ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

مدیر وبلاگ : ملت ایران
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic